keyboard_arrow_up
keyboard_arrow_down
  • Novinka

5-3851-248-3020

Ochranná plachta na elektrickú kolobežku XL

s DPH

Cena 11,44 €

čistý

Cena 9,53 €

Farba: Popolavá

Rýchla doprava
Doprava
od 5,79 €
30 dní na vrátenie
  • záruka 25 mesiacov
  • veľmi jednoduchá montáž
  • možnosť ručného prania na 40 stupňov

Membránový, vodotesný a zároveň paropriepustný kryt, ktorý chráni vašu elektrickú kolobežku pred nepriaznivými vplyvmi prostredia. Kryt je vodotesný aj pri silnom daždi a zároveň paropriepustný, odvádzajúci vlhkosť spod krytu. Zmierňuje koróziu a starnutie plastových dielov, chráni pred vyblednutím a zmatnením laku a chrómových dielov. Vhodný na krátkodobé vonkajšie uskladnenie elektrickej kolobežky. Pripevňuje sa pomocou elastického sťahovacieho pásu, vďaka čomu sa ľahko nasadzuje a sťahuje. Dodatočné upevnenia pod kolobežkou zabraňujú strhnutiu krytu vetrom. Vhodný aj na použitie v interiéri.

Výhody produktu:

-vodeodolný a paropriepustný materiál odvádzajúci spod plachty vodnú paru;

-odolný voči UV slnečnému žiareniu;

-ochrana vozidla po celý rok pred: (zima) snehom, námrazou; (jeseň) pred dažďom, vetrom, listami a šťavami zo stromov; (leto) UV žiarením, vtáčími exkrementami; (jar) peľom kvetov, šťavami zo stromov;

-ochrana pred jamkovou koróziou, blednutím a zmatnením laku a chromovaných prvkov;

-viacsezónny produkt - prispôsobený tak pre nárazové, ako aj na dlhodobé používanie;

-vďaka pripevneniu s pomocou sťahovača s lankom sa silne drží vozidla;

-zakrýva celé vozidlo, ľahko presahuje pod jeho spodnú časť;

Montážny návod:

Plachtu nasaďte stranou s potlačou smerom von na čistú a suchú kolobežku s vypnutým napájaním, a následne zapnite plachtu pod kolobežkou pomocou pások typu „suchý zips“, všitých do spodnej, vnútornej strany plachty. Uistite sa, že oba páry pások „suchý zips“ boli pod kolobežkou dobre zopnuté. Nepoužívajte plachtu počas dobíjania batérií kolobežky a prepravy kolobežky na odkrytých vonkajších nákladných priestoroch vozidiel. Nepoužívajte poškodenú plachtu alebo pokiaľ plachta preteká. Používajte plachtu len pre príležitostné nechávanie elektrickej kolobežky na zastrešených balkónoch a pod prístreškami.

Kvalita a dlhá životnosť potvrdené testy

O dlhej životnosti krycích plachiet rozhoduje ich odolnosť proti slnečnému žiareniu (UV), vysokým teplotám, dažďu, mrazu, snehu a nečistotám prírodného pôvodu. Naši špecialisti vyvinuli efektívne metódy testovania odolnosti materiálov proti vonkajším podmienkam na základe vlastných dlhoročných testov v prirodzenom prostredí a skúšobnej normy PN-EN ISO 4892-3. V komore na umelé starnutie Atlas UVtest z USA je dôkladne testovaná každá dodávka materiálov, z ktorých sa vyrábajú krycie plachty Kegel-Błażusiak. Vďaka kontrole kvality materiálov a dlhodobých testov v životnom prostredí zaručujeme svojim zákazníkom niekoľkoročnú životnosť našich krycích plachiet dokonca i pri intenzívnom používaní.

Funkčnosť a bezpečnosť potvrdené testy

Dobré krycie plachty by mali nielen chrániť auto pred atmosférickými zrážkami, znečistením a slnečnými lúčmi, ale tiež by mali byť bezpečné. Práve také sú naše krycie plachty Tannenberg. Naši špecialisti robia dlhoročné testy našich krycích plachiet. Testuje sa účinnosť ochrany vozidiel krycou plachtou pred atmosférickými podmienkami a vodoodolnosť, odvádzanie vodnej pary spod plachty, bezpečnosť plachty pre lak vozidla a účinnosť pripevnenia plachty na vozidle za bežných a extrémnych poveternostných podmienok. Len výrobky, ktorých dlhodobé testy skončili pozitívne, sú potom vyrábané našou firmou Kegel-Błażusiak.

Polypropylén + polyetylén (PP + PE)

1 ochranná plachta na elektrickú kolobežku

Elektrickú kolobežku zaparkujte na mieste chránenom pred vetrom tak, aby sa kolobežka nemohla prevrátiť. Uistite sa, že oba páry pások na suchý zips pod kolobežkou sú bezpečne pripevnené k sebe. Nepoužívajte kryt pri nabíjaní batérie kolobežky alebo pri preprave kolobežky na odkrytých vonkajších stojanoch vozidiel. Nepoužívajte kryt, ak je poškodený alebo ak do neho zateká. Kryt používajte len na krátkodobé uskladnenie elektrickej kolobežky zaparkovanej na mieste chránenom pred vetrom tak, aby sa kolobežka nemohla prevrátiť.

5-3851-248-3020
42 položky