keyboard_arrow_up
keyboard_arrow_down

5-3228-205-5011

Taška na prepravu psa Beverly Hills, L

s DPH

Cena 25,20 €

čistý

Cena 21,00 €

Farba: Hnedá

Rýchla doprava
Doprava
od 5,79 €
30 dní na vrátenie
  • materiál je Polyester + PVC
  • veľmi jednoduchá montáž
  • kolekcia Beverly Hills
  • pokrowiec należy myć wodą z mydłem przy pomocy wilgotnej ściereczki lub gąbki

Torba do przenoszenia psa Beverly Hills

Veľkosť L pre psa veľkosti maltézsky psík alebo dva psy veľkosti čivava. Nosnosť tašky do 10 kg S dvomi mini vôdzkami vo vnútri tašky a zapínateľným poklopom s nastavením na ochranu psov pred vyskočením.

Pohodlná a praktická taška pre komfortné prenášanie malých psov. Zaisťuje pohodlie prenášanému psovi aj jeho pánovi. Zaisťuje psovi bezpečný priestor so spoľahlivou základňou vo vnútri tašky a majiteľovi vďaka ergonomickej konštrukcii so širokým a nastaviteľným popruhom umožňuje prenášanie psa (psov) bez tlačenia dokonca aj počas dlhých prechádzok. Vďaka starostlivo prepracovanej konštrukcii sa prenášané psy v taške cítia bezpečne a pohodlne, a blízkosť pána navyše zvyšuje pocit bezpečia. Taška má vystužené dno zaisťujúce psovi pevnú základňu a vrecká, do ktorých možno uložiť drobné predmety, ako je smartfón, vôdzka, maškrty a pod. Taška zaisťuje pánovi nielen ľahké a pohodlné prenášanie maznáčika, ale aj slobodné pohyby rúk, ktoré má pán obe voľné.

Taška sa dokonale hodí počas dlhších prechádzok, nákupov, v hromadnej doprave a tiež pri nosení psov po schodoch (pokiaľ maznáčik nemôže alebo by nemal chodiť po schodoch).

Taška je celá vyrobená z vodoodolných materiálov, ktoré nevstrebávajú kvapaliny a pachy, vďaka čomu si taška dlhšie zachováva sviežosť a čistotu. Taška sa ľahko čistí mokrou handričkou alebo ju možno v prípade potreby vyprať, predtým vytiahnite vystuženie dna tašky.

Zloženie materiálu: polyester + PVC

polyester + PVC

1 taška na prepravu psa

5-3228-205-5011
54 položky