keyboard_arrow_up
keyboard_arrow_down
  • Novinka

5-4850-241-2099

Ochranný kryt na záhradný stôl

s DPH

Cena 12,82 €

čistý

Cena 10,68 €

Farba: Hnedá

Rýchla doprava
Doprava
od 5,79 €
30 dní na vrátenie
  • materiál je Polypropylén + polyetylén (PP + PE)
  • záruka 25 mesiacov
  • veľmi jednoduchá montáž
  • možnosť ručného prania na 40 stupňov
  • kolekcia Basic Line
Zobraziť všetky

Ochranný kryt na záhradný stôl

Celoročný kryt na ochranu záhradného stola umiestneného vonku pred nepriaznivými vplyvmi prostredia. Vďaka špeciálnej konštrukcii voda pri daždi steká z krytu bez toho, aby prenikla pod kryt. Tento kryt chráni stôl pred dažďom, snehom, mrazom a slnečným žiarením (škodlivým UV žiarením), ako aj pred nečistotami, ako je prach, vtáčí trus a miazga zo stromov. Znižuje koróziu a starnutie plastových alebo drevených častí, chráni pred vyblednutím a zmatnením laku a chrómových častí. Kryt je plne odolný voči všetkým vplyvom počasia. Ľahko sa nasadzuje a sťahuje. Dodatočné upevnenia zabraňujú strhnutiu poťahu vetrom. Vhodný aj na použitie v interiéri. 

Horný pás plachty je vyrobený z viacvrstvového, úplne tesného materiálu a boky z neľahko premokavého materiálu, čo nám poskytuje vodovzdornú a paropriepustnú plachtu. 

Warstwy Plandeki

Materiál:

-polyetánová vrstva

-dvojvrstvový SPUNBOND

Výhody produktu:

-vodeodolný a paropriepustný materiál odvádzajúci spod plachty vodnú paru;

-odolný voči UV slnečnému žiareniu;

-ochrana vozidla po celý rok pred: (zima) snehom, námrazou; (jeseň) pred dažďom, vetrom, listami a šťavami zo stromov; (leto) UV žiarením, vtáčími exkrementami; (jar) peľom kvetov, šťavami zo stromov;

-viacsezónny produkt - prispôsobený tak pre nárazové, ako aj na dlhodobé používanie;

-široké spektrum tvarov a veľkostí plachiet;

-na výrobok sa vzťahuje nová, predĺžená záručná doba 25 mesiacov;

Kvalita a dlhá životnosť potvrdené testy

O dlhej životnosti krycích plachiet rozhoduje ich odolnosť proti slnečnému žiareniu (UV), vysokým teplotám, dažďu, mrazu, snehu a nečistotám prírodného pôvodu. Naši špecialisti vyvinuli efektívne metódy testovania odolnosti materiálov proti vonkajším podmienkam na základe vlastných dlhoročných testov v prirodzenom prostredí a skúšobnej normy PN-EN ISO 4892-3. V komore na umelé starnutie Atlas UVtest z USA je dôkladne testovaná každá dodávka materiálov, z ktorých sa vyrábajú krycie plachty Kegel-Błażusiak. Vďaka kontrole kvality materiálov a dlhodobých testov v životnom prostredí zaručujeme svojim zákazníkom niekoľkoročnú životnosť našich krycích plachiet dokonca i pri intenzívnom používaní.

Funkčnosť a bezpečnosť potvrdené testy

Dobré krycie plachty by mali nielen chrániť auto pred atmosférickými zrážkami, znečistením a slnečnými lúčmi, ale tiež by mali byť bezpečné. Práve také sú naše krycie plachty Tannenberg. Naši špecialisti robia dlhoročné testy našich krycích plachiet. Testuje sa účinnosť ochrany vozidiel krycou plachtou pred atmosférickými podmienkami a vodoodolnosť, odvádzanie vodnej pary spod plachty, bezpečnosť plachty pre lak vozidla a účinnosť pripevnenia plachty na vozidle za bežných a extrémnych poveternostných podmienok. Len výrobky, ktorých dlhodobé testy skončili pozitívne, sú potom vyrábané našou firmou Kegel-Błażusiak.Fotografia so strojom Fotografia so strojom 2 Fotografia so strojom 3 Fotografia so strojom 4Fotografia so strojom 5
Polypropylén + polyetylén (PP + PE)

1 ochranný kryt na záhradný stôl

Na čistý a suchý stôl umiestnite kryt so sivými lemami švov na vonkajšej strane a potom kryt pripevnite k nohám stola pomocou pások na suchý zips, všitých do spodnej vnútornej strany krytu. Nepoužívajte kryt pri preprave stola na nezakrytých prívesoch alebo vonkajších stojanoch vozidiel.

5-4850-241-2099
94 položky