keyboard_arrow_up
keyboard_arrow_down
  • Novinka

5-4831-241-2099

Ochranný kryt pre skladacie záhradné kreslo

s DPH

Cena 5,25 €

čistý

Cena 4,38 €

Farba: Hnedá

Rýchla doprava
Doprava
od 5,79 €
30 dní na vrátenie
  • materiál je Polypropylén + polyetylén (PP + PE)
  • záruka 25 mesiacov
  • veľmi jednoduchá montáž
  • možnosť ručného prania na 40 stupňov

Ochranný kryt pre skladacie záhradné kreslo

Celoročný kryt na ochranu skladacieho záhradného kresla uloženého vonku, ktorý chráni pred nepriaznivými vplyvmi počasia. Kryt je určený pre jedno skladacie záhradné kreslo. Vďaka špeciálnej konštrukcii voda pri daždi steká po kryte bez toho, aby prenikla pod kryt, pričom sa vodné pary  vyparujú smerom von. Kryt chráni kreslo pred dažďom, snehom, mrazom a slnečným žiarením (škodlivým UV žiarením), ako aj pred nečistotami, ako je prach, vtáčí trus a miazga stromov. Znižuje koróziu a starnutie plastových alebo drevených častí, chráni pred vyblednutím a zmatnením laku a chrómových častí. Kryt je plne odolný voči všetkým vplyvom počasia. Ľahko sa nasadzuje a sťahuje. Dodatočné upevnenia zabraňujú strhnutiu poťahu vetrom. Je vhodný aj na použitie v interiéri. 

Warstwy Basic Garage

Výhody produktu:

-vodeodolný a paropriepustný materiál odvádzajúci spod plachty vodnú paru;

-odolný voči UV slnečnému žiareniu;

-ochrana vozidla po celý rok pred: (zima) snehom, námrazou; (jeseň) pred dažďom, vetrom, listami a šťavami zo stromov; (leto) UV žiarením, vtáčími exkrementami; (jar) peľom kvetov, šťavami zo stromov;

-ochrana pred jamkovou koróziou, blednutím a zmatnením laku a chromovaných prvkov;

-viacsezónny produkt - prispôsobený tak pre nárazové, ako aj na dlhodobé používanie;

SPRÁVA ZO SKÚŠOK

aa

a

Certyfikat Tailor Made

Certyfikat Tailor Made

Kvalita a dlhá životnosť potvrdené testy

O dlhej životnosti krycích plachiet rozhoduje ich odolnosť proti slnečnému žiareniu (UV), vysokým teplotám, dažďu, mrazu, snehu a nečistotám prírodného pôvodu. Naši špecialisti vyvinuli efektívne metódy testovania odolnosti materiálov proti vonkajším podmienkam na základe vlastných dlhoročných testov v prirodzenom prostredí a skúšobnej normy PN-EN ISO 4892-3. V komore na umelé starnutie Atlas UVtest z USA je dôkladne testovaná každá dodávka materiálov, z ktorých sa vyrábajú krycie plachty Kegel-Błażusiak. Vďaka kontrole kvality materiálov a dlhodobých testov v životnom prostredí zaručujeme svojim zákazníkom niekoľkoročnú životnosť našich krycích plachiet dokonca i pri intenzívnom používaní.

Funkčnosť a bezpečnosť potvrdené testy

Dobré krycie plachty by mali nielen chrániť auto pred atmosférickými zrážkami, znečistením a slnečnými lúčmi, ale tiež by mali byť bezpečné. Práve také sú naše krycie plachty Tannenberg. Naši špecialisti robia dlhoročné testy našich krycích plachiet. Testuje sa účinnosť ochrany vozidiel krycou plachtou pred atmosférickými podmienkami a vodoodolnosť, odvádzanie vodnej pary spod plachty, bezpečnosť plachty pre lak vozidla a účinnosť pripevnenia plachty na vozidle za bežných a extrémnych poveternostných podmienok. Len výrobky, ktorých dlhodobé testy skončili pozitívne, sú potom vyrábané našou firmou Kegel-Błażusiak.Fotografia so strojom Fotografia so strojom 2 Fotografia so strojom 3 Fotografia so strojom 4Fotografia so strojom 5
Polypropylén + polyetylén (PP + PE)

1 ochranná plachta na záhradné stoličky

Poťah umiestnite na zložené kreslo stranou so sivým lemom, smerom von, následne kryt pripevnite k nohám kresla pomocou pások so suchým zipsom všitých do spodnej vnútornej strany poťahu. Kryt nepoužívajte pri preprave kresla na exponovaných vonkajších nosičoch vozidla.

5-4831-241-2099
25 položky