keyboard_arrow_up
keyboard_arrow_down
  • Novinka

5-3877-248-3020

Ochranný kryt pre elektrický bicykel XL

s DPH

Cena 18,32 €

čistý

Cena 15,27 €

Farba: Popolavá

Rýchla doprava
Doprava
od 5,79 €
30 dní na vrátenie
  • záruka 25 mesiacov
  • veľmi jednoduchá montáž
  • možnosť ručného prania na 40 stupňov

Membránový, vodotesný a zároveň paropriepustný kryt na ochranu vášho elektrického bicykla pred nepriaznivými vplyvmi počasia. Kryt je odolný voči vplyvom počasia a je vyrobený z vysoko paropriepustnej membrány. Je nepriepustný aj pri silnom daždi a zároveň paropriepustný, skvele odvádza vlhkosť spod krytu. Znižuje koróziu a starnutie plastových dielov, chráni pred vyblednutím a zmatnením laku a chrómových dielov. Vhodný na krátkodobé vonkajšie uskladnenie bicykla. Pripevňuje sa pomocou elastického sťahovacieho pásu, čo uľahčuje jeho nasadzovanie a sťahovanie. Dodatočné upínacie mechanizmy, slúžiace na pripnutie ku kolesám a úchytky pod bicyklom zabraňujú strhnutiu krytu vetrom. Je vhodný aj na použitie v interiéri a na ochranu bicykla bez elektrického pohonu.

Výhody produktu:

-vodeodolný a paropriepustný materiál odvádzajúci spod plachty vodnú paru;

-odolný voči UV slnečnému žiareniu;

-ochrana vozidla po celý rok pred: (zima) snehom, námrazou; (jeseň) pred dažďom, vetrom, listami a šťavami zo stromov; (leto) UV žiarením, vtáčími exkrementami; (jar) peľom kvetov, šťavami zo stromov;

-ochrana pred jamkovou koróziou, blednutím a zmatnením laku a chromovaných prvkov;

-viacsezónny produkt - prispôsobený tak pre nárazové, ako aj na dlhodobé používanie;

-vďaka pripevneniu s pomocou sťahovača s lankom sa silne drží vozidla;

-zakrýva celé vozidlo, ľahko presahuje pod jeho spodnú časť;

Montážny návod:

Plachtu nasaďte stranou s potlačou smerom von na čistú a suchú kolobežku s vypnutým napájaním, a následne zapnite plachtu pod kolobežkou pomocou pások typu „suchý zips“, všitých do spodnej, vnútornej strany plachty. Uistite sa, že oba páry pások „suchý zips“ boli pod kolobežkou dobre zopnuté. Nepoužívajte plachtu počas dobíjania batérií kolobežky a prepravy kolobežky na odkrytých vonkajších nákladných priestoroch vozidiel. Nepoužívajte poškodenú plachtu alebo pokiaľ plachta preteká. Používajte plachtu len pre príležitostné nechávanie elektrickej kolobežky na zastrešených balkónoch a pod prístreškami.

Kvalita a dlhá životnosť potvrdené testy

O dlhej životnosti krycích plachiet rozhoduje ich odolnosť proti slnečnému žiareniu (UV), vysokým teplotám, dažďu, mrazu, snehu a nečistotám prírodného pôvodu. Naši špecialisti vyvinuli efektívne metódy testovania odolnosti materiálov proti vonkajším podmienkam na základe vlastných dlhoročných testov v prirodzenom prostredí a skúšobnej normy PN-EN ISO 4892-3. V komore na umelé starnutie Atlas UVtest z USA je dôkladne testovaná každá dodávka materiálov, z ktorých sa vyrábajú krycie plachty Kegel-Błażusiak. Vďaka kontrole kvality materiálov a dlhodobých testov v životnom prostredí zaručujeme svojim zákazníkom niekoľkoročnú životnosť našich krycích plachiet dokonca i pri intenzívnom používaní.

Funkčnosť a bezpečnosť potvrdené testy

Dobré krycie plachty by mali nielen chrániť auto pred atmosférickými zrážkami, znečistením a slnečnými lúčmi, ale tiež by mali byť bezpečné. Práve také sú naše krycie plachty Tannenberg. Naši špecialisti robia dlhoročné testy našich krycích plachiet. Testuje sa účinnosť ochrany vozidiel krycou plachtou pred atmosférickými podmienkami a vodoodolnosť, odvádzanie vodnej pary spod plachty, bezpečnosť plachty pre lak vozidla a účinnosť pripevnenia plachty na vozidle za bežných a extrémnych poveternostných podmienok. Len výrobky, ktorých dlhodobé testy skončili pozitívne, sú potom vyrábané našou firmou Kegel-Błażusiak.

Polypropylén + polyetylén (PP + PE)

1 ochranný kryt pre elektrický bicykel

Bicykel zaparkujte na mieste chránenom pred vetrom tak, aby sa bicykel nemohol prevrátiť. Umiestnite kryt potlačenou stranou smerom von, na čistý a suchý bicykel s vypnutým pohonom, následne pripnite kryt pod bicykel a upevnite ho na každé koleso pomocou pásikov na suchý zips všitých do spodnej vnútornej strany krytu. Uistite sa, že všetky tri páry pások so suchým zipsom sú bezpečne pripnuté, riadne pod bicyklom a pripnuté ku každému kolesu bicykla. Nepoužívajte kryt pri nabíjaní batérie/batérie nainštalovanej na bicykli alebo pri preprave bicykla na exponovaných vonkajších nosičoch vozidiel. Nepoužívajte kryt, ak je poškodený alebo ak do krytu zateká. 

5-3877-248-3020
94 položky